درباره ما

نرخ موبایل راهی برای ساده تر سازی خرید وسایل الکترونیکی

نرخ موبایل در سال 1378 با درک نیاز افراد به فروشگاهی مورد اعتماد در زمینه فروش کالاهای دیجیتال به صورت عمده به وجود آمد تا با کمک به افراد علاقه مند و همکاران عزیز در این حوزه، نه تنها شرایط تهیه تلفن های همراه هوشمند و ملزومات آن را برای افراد ساده تر سازد، بلکه امکان تامین کالا برای همکاران نیز آسان تر شود.

اکنون پس از حضور 22 ساله در این زمینه، متوجه خلاء موجود در بازار در حوزه فروش تکی شدیم. اینکه قیمت اجناس در هر فروشگاه تا چه اندازه با یکدیگر تفاوت دارند و چطور میتوان این مسئله را رفع کرده و امکان خرید گوشی های رده بالا و باکیفیت را برای همه فراهم آوریم.

به همین علت، نرخ موبایل بر آن شد تا در کنار تامین کالای موردنیاز همکاران، در حوزه خرید تلفن همراه و وسایل مرتبط به آن نیز به صورت تکی به شما عزیزان خدمات رسانی کند. به گونه ای که با حذف واسطه های میان تامین کننده و خریدار، از هزینه های اضافی بکاهد و قیمت ها را به میزان واقعی خود برساند.

دانش و تخصص پرسنل پرتلاش و مجرب به همراه اعتبار بالای نرخ موبایل علاوه بر آنکه روند خرید را برای شما عزیزان آسان تر میسازد، بلکه در تلاش است تا با تامین همیشگی کالاهای متنوع و موردنیاز شما، گجت ها را با نازل ترین قیمت در اختیارتان قرار دهد.

22 سال حضور فعال در مجتمع تجاری علاءالدین، دریافت نشان ملی ثبت از رسانه های دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیکی با تکیه بر اعتماد مشتریان عزیز در طی سال ها فعالیت در این زمینه و موفقیت نرخ موبایل در جلب رضایت مشتریان عزیز به دست آمده است.

نرخ موبایل با سپاسگزاری از این اطمینان، در نظر دارد تا کار خود را در سرتاسر کشور گسترش داده و با ارائه محصولات متنوع با قیمتی بسیار کم در جهت جبران الطاف و محبت های شما قدم بردارد. امید است تا با تکیه بر اعتماد شما عزیزان همچنان هم بتوانیم سفیر شما در زمینه خرید، ارائه تلفن های همراه هوشمند اصل و ارزان قیمت و فراهم آوردن جدیدترین خبرهای دنیای تکنولوژی و آموزش ترفندهای مهم و کاربردی باشیم.