نحوه پرداخت وجه

پرداخت وجه و ثبت سفارش در نرخ موبایل به دو صورت انجام میگیرد:

1.    پرداخت در محل

در این روش، پس از ثبت سفارش و تکمیل فرم مربوطه، میتوانید با انتخاب گزینه پرداخت در محل، وجه را جلو درب منزل خود و پس از تحویل کالا بپردازید.

امکان دیگری که این گزینه برای شما فراهم می آورد، امکان پرداخت به صورت حضوری در یکی از مراکز فروش نرخ موبایل است؛ به عبارت دیگر، پس از انتخاب گزینه پرداخت در محل، میتوانید با مراجعه به یکی از مراکز فروش و تحویل حضوری، کالای موردنظر را خریداری کرده و وجه را در همان جا بپردازید. البته توجه داشته باشید که برای انجام این کار حتما پس از اتمام پروسه ثبت سفارش سریعا با کارشناسان ما تماس گرفته تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

لازم به ذکر است این روش تا اطلاع ثانوی فقط برای مشتریان تهران فعال خواهد بود. امید است که هر چه سریع تر این قابلیت برای مشتریان عزیز در سرتاسر کشور فراهم شود.

2.    پرداخت به صورت اینترنتی

متداول ترین و بهترین روش پرداخت، به صورت اینترنتی و از طریق درگاه امن بانکی است. در این روش نیز پس از انتخاب گزینه پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب، به یکی از درگاه های امن بانکی منتقل خواهید شد. پروسه پرداخت نیز با وارد کردن شماره کارت، CVV2، تاریخ انقضا و رمز دوم (یا رمز پویا) انجام خواهد گرفت.

پس از اتمام روند، پیامکی مبنی بر ثبت سفارش در فروشگاه نرخ موبایل دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

·      اگر در زمان پرداخت وجه، اتصال به درگاه صورت نگرفت، چه کار کنم؟

در صورتی که با این خطا مواجه شدید، این روند را پس از چند دقیقه دوباره تکرار کنید. اگر بعد از چندین مرتبه باز هم موفق به اتصال به درگاه نشدید، با کارشناسان بخش فروش نرخ موبایل در تماس باشید.

·      اگر روند پرداخت به درستی پیش نرود، یعنی پس از کلیک روی دکمه پرداخت با پیام تراکنش ناموفق رو به رو شوم اما مبلغ از حسابم کم شده باشد، چه کار کنم؟

معمولا در این شرایط، مبلغ کسر شده پس از 48 تا 72 ساعت به حساب شخص پرداخت کننده واریز خواهد شد. در غیر این صورت، حتما به بانک موردنظر مراجعه فرمائید. چرا که در تراکنش های ناموفق، مبلغی به حساب نرخ موبایل واریز نشده است. اگر هم بعد از پیگیری، بانک اعلام کرد که پیام، درست نبوده و وجه به نرخ موبایل پرداخت شده است، حتما در اسرع وقت با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمائید.