قوانین و مقررات مربوط به حریم شخصی

در نرخ موبایل همواره کیفیت بر دیگر موارد اولویت دارد. ارائه کالای اصل و اورجینال، خدمات رسانی مشتری مدارانه و محافظت از حریم شخصی شما از جمله اصولی است که در نرخ موبایل همواره رعایت خواهد شد. به همین منظور، به پاس سپاسگزاری از اعتماد و اطمینان شما جهت خرید از ما، متعهد میشویم اطلاعات شخصی شما همواره نزد ما محفوظ مانده و در جهت نگهداری از آن تلاش خواهیم کرد.

اطلاعات شخصی مشتریان

نرخ موبایل متعهد میگردد که تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی کاربران خود اعم از کد ملی، شماره تلفن، آدرس و … را در دسترس دیگران قرار ندهد. با این حال، باز هم از شما تقاضا داریم از اطلاعات خود محافظت نمایید؛ زیرا نرخ موبایل هیچ گونه مسئولیتی در برابر لینک های غیرمرتبط و خارجی قبول نخواهد کرد.

مواردی که به صورت خودکار ذخیره خواهند شد

برخی از اطلاعات نظیر تعداد دفعات مراجعه به وبسایت، مدت زمان بازدید، نسخه مرورگر استفاده شده و … به منظور ارائه خدمات بهتر در نرخ موبایل ذخیره میگردند. این موارد به اطلاعات شخصی شما مشتریان عزیز وابسته نبوده و تحت هیچ شرایطی در اختیار سازمان ها یا ارگان های دیگر قرار نخواهد گرفت.

کوکی های اینترنتی

کوکی های مرورگر به این منظور لحاظ شده اند تا در دفعات بعدی که به وبسایت مراجعه میکنید، نیازی به ورود دوباره اطلاعات خود نداشته باشید. این کوکی ها استفاده دیگری نداشته و صرفا جهت ارائه تجربه کاربری بهتر و ساده تر فراهم آورده شده اند.

نرخ موبایل تمام تلاش خود را جهت حفظ حریم شخصی شما به کار میگیرد. امید است که تجربه خوبی از اعتماد به ما در خاطرتان ثبت گردد.